Liczba naszych realizacji 4243
4243
siatkówka
01-10-2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga)
4242
piłka nożna
01-10-2017
Górnik Zabrze - Piast Gliwice (Ekstraklasa)
4241
piłka nożna
01-10-2017
Wisła Płock - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Ekstraklasa)
4240
piłka nożna
30-09-2017
Paris Saint Germain - Bordeaux (Ligue 1)
4239
siatkówka
30-09-2017
AZS Olsztyn - Espadon Szczecin (PlusLiga)
4238
piłka nożna
30-09-2017
Chrobry Głogów - Odra Opole (Pierwsza Liga)
4237
piłka nożna
30-09-2017
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa)
4236
piłka nożna
30-09-2017
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa)
4235
siatkówka
29-09-2017
Cuprum Lubin - MKS Będzin (PlusLiga)
4234
piłka nożna
29-09-2017
Ruch Chorzów - Miedź Legnica (Pierwsza Liga)
4233
piłka nożna
29-09-2017
Arka Gdynia - Cracovia (Ekstraklasa)
4232
piłka nożna
27-09-2017
Chojniczanka Chojnice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza (Puchar Polski)
4231
piłka nożna
26-09-2017
Chrobry Głogów - Piast Gliwice (Puchar Polski)
4230
piłka nożna
24-09-2017
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa (Ekstraklasa)
4229
piłka nożna
24-09-2017
Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa)
4228
siatkówka
23-09-2017
24-09-2017
Memoriał Arkadiusza Gołasia 2017 (Murowana Goślina)
4227
piłka nożna
23-09-2017
Bordeaux - Guingamp (Ligue 1)
4226
siatkówka
23-09-2017
Superpuchar Polski 2017 (Bełchatów)
4225
piłka nożna
23-09-2017
Korona Kielce - Wisła Kraków (Ekstraklasa)
4224
piłka nożna
23-09-2017
Odra Opole - Stal Mielec (Pierwsza Liga)
4223
piłka nożna
22-09-2017
GKS Katowice - Chrobry Głogów (Pierwsza Liga)
4222
piłka nożna
21-09-2017
Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa (Puchar Polski)
4221
piłka nożna
20-09-2017
Korona Kielce - Wisła Kraków (Puchar Polski)
4220
piłka nożna
20-09-2017
Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz (Puchar Polski)
4219
piłka nożna
19-09-2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia (Puchar Polski)
4218
piłka nożna
19-09-2017
Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin (Puchar Polski)
4217
piłka nożna
18-09-2017
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa)
4216
piłka nożna
17-09-2017
Stal Mielec - GKS Katowice (Pierwsza Liga)
4215
piłka nożna
17-09-2017
Legia Warszawa - Cracovia (Ekstraklasa)
4214
piłka nożna
17-09-2017
Paris Saint Germain - Lyon (Ligue 1)
4213
siatkówka
16-09-2017
17-09-2017
Giganci Siatkówki 2017 (Wieluń)
4212
piłka nożna
16-09-2017
Chrobry Głogów - RKS Raków Częstochowa (Pierwsza Liga)
4211
piłka nożna
16-09-2017
Wisła Kraków - Piast Gliwice (Ekstraklasa)
4210
piłka nożna
16-09-2017
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa)
4209
piłka nożna
16-09-2017
Wisła Płock - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa)
4208
piłka nożna
15-09-2017
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa)
4207
piłka nożna
15-09-2017
Polska - Białoruś (Reprezentacja Kobiet, Łęczna)
4206
piłka nożna
14-09-2017
Ruch Chorzów - GKS Tychy (Pierwsza Liga)
4205
piłka nożna
13-09-2017
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice (Pierwsza Liga)
4204
piłka nożna
09-09-2017
Lens - Lorient (Ligue 2)
4203
piłka nożna
09-09-2017
Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Pierwsza Liga)
4202
piłka nożna
09-09-2017
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa)
4201
piłka nożna
08-09-2017
Miedź Legnica - Drutex Bytów (Pierwsza Liga)
4200
piłka nożna
08-09-2017
Arka Gdynia - Wisła Kraków (Ekstraklasa)
4199
piłka nożna
08-09-2017
Zagłębie Lubin - Wisła Płock (Ekstraklasa)
4198
piłka nożna
04-09-2017
Polska - Kazachstan (Warszawa)
4197
piłka nożna
03-09-2017
Wielki Mecz 2017 (WOŚP vs TVN, Warszawa)
4196
piłka nożna
03-09-2017
Białoruś - Szwecja (Białoruś, Borysów)
4195
piłka nożna
03-09-2017
Chrobry Głogów - Miedź Legnica (Pierwsza Liga)
4194
piłka nożna
02-09-2017
Odra Opole - Chojniczanka Chojnice (Pierwsza Liga)
4193
lekkoatletyka
01-09-2017
Bruksela (Belgia) - Diamentowa Liga
4192
piłka nożna
27-08-2017
GKS Katowice - Odra Opole (Pierwsza Liga)
4191
piłka nożna
27-08-2017
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa)
4190
piłka nożna
26-08-2017
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa)
4189
piłka nożna
26-08-2017
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice (Ekstraklasa)
4188
piłka nożna
26-08-2017
Korona Kielce - Bruk Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa)
4187
piłka nożna
25-08-2017
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Pierwsza Liga)
4186
piłka nożna
25-08-2017
Górnik Zabrze - Wisła Płock (Ekstraklasa)
4185
piłka nożna
25-08-2017
Paris Saint Germain - Saint Étienne (Ligue 1)
4184
lekkoatletyka
24-08-2017
Zurych (Szwajcaria) - Diamentowa Liga
4183
piłka nożna
23-08-2017
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice (Pierwsza Liga)
4182
piłka nożna
22-08-2017
Podbeskidzie Bielsko Biała - Ruch Chorzów (Pierwsza Liga)
4181
piłka nożna
21-08-2017
KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (Ekstraklasa)
4180
lekkoatletyka
20-08-2017
Birmingham (Wielka Brytania) - Diamentowa Liga
4179
piłka nożna
20-08-2017
Paris Saint Germain - Toulouse (Ligue 1)
4178
piłka nożna
20-08-2017
Wisła Płock - Legia Warszawa (Ekstraklasa)
4177
piłka nożna
19-08-2017
GKS Tychy - Drutex Bytovia Bytów (Pierwsza Liga)
4176
piłka nożna
19-08-2017
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa)
4175
piłka nożna
19-08-2017
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa)
4174
piłka nożna
18-08-2017
Auxerre - Orlean (Ligue 2)
4173
piłka nożna
18-08-2017
Górnik Łęczna - Stal Mielec (Pierwsza Liga)
4172
piłka nożna
18-08-2017
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa)
4171
piłka nożna
17-08-2017
Legia Warszawa - Sheriff, Liga Europejska
4170
event
18-08-2017
19-08-2017
Al Khalediah European Arabian Horse Festival, Płońsk 2017
4169
piłka nożna
13-08-2017
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa)
4168
piłka nożna
13-08-2017
Górnik Zabrze - Arka Gdynia (Ekstraklasa)
4167
piłka nożna
12-08-2017
Odra Opole - Miedź Legnica (Pierwsza Liga)
4166
piłka nożna
12-08-2017
Wisła Kraków - Cracovia (Ekstraklasa)
4165
piłka nożna
11-08-2017
GKS Katowice - Niepołomice (Pierwsza Liga)
4164
piłka nożna
11-08-2017
Legia Warszawa - Piast Gliwice (Ekstraklasa)
4163
piłka nożna
10-08-2017
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (Puchar Polski)
4162
piłka nożna
09-08-2017
KGHM Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok (Puchar Polski)
4161
piłka nożna
09-08-2017
Pogoń Szczecin - Lech Poznań (Puchar Polski)
4160
piłka nożna
08-08-2017
Wisła Kraków - Wisła Płock (Puchar Polski)
4159
piłka nożna
07-08-2017
Arka Gdynia - Korona Kielce (Ekstraklasa)
4158
piłka nożna
06-08-2017
Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa)
4157
piłka nożna
05-08-2017
Paris Saint Germain - Amiens (Ligue 1)
4156
piłka nożna
05-08-2017
GKS Tychy - Stal Mielec (Pierwsza Liga)
4155
piłka nożna
05-08-2017
KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa)
4154
piłka nożna
05-08-2017
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (Ekstraklasa)
4153
piłka nożna
04-08-2017
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów (Ekstraklasa)
4152
piłka nożna
04-08-2017
Wisła Płock - Wisła Kraków (Ekstraklasa)
4151
piłka nożna
02-08-2017
Legia Warszawa - FK Astana (Liga Mistrzów)
4150
piłka nożna
31-07-2017
Korona Kielce - Cracovia (Ekstraklasa)
4149
piłka nożna
30-07-2017
Arka Gdynia - Wisła Płock (Ekstraklasa)
4148
piłka nożna
29-07-2017
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz (Pierwsza Liga)
4147
piłka nożna
29-07-2017
Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa)
4146
piłka nożna
29-07-2017
Górnik Zabrze - Wisła Kraków (Ekstraklasa)
4145
piłka nożna
28-07-2017
Stal Mielec - Ruch Chorzów (Pierwsza Liga)
4144
piłka nożna
27-07-2017
Arka Gdynia - FC Midtjylland (Liga Europejska)
4143
piłka nożna
27-07-2017
Bordeaux – Videoton FC (Liga Europejska)
4142
piłka nożna
24-07-2017
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa)
4141
piłka nożna
23-07-2017
Wisła Płock - Lech Poznań (Ekstraklasa)
4140
piłka nożna
22-07-2017
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze (Ekstraklasa)
4139
piłka nożna
22-07-2017
Legia Warszawa - Korona Kielce (Ekstraklasa)
4138
piłka nożna
22-07-2017
Lechia Gdańsk - Cracovia (Ekstraklasa)
4137
lekkoatletyka
21-07-2017
Monako - Diamentowa Liga
4136
event
21-07-2017
30-07-2017
The World Games - Światowe Igrzyska Sportowe we Wrocławiu
4135
piłka nożna
21-07-2017
Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa)
4134
piłka nożna
20-07-2017
Jagiellonia Białystok - FK Gabala (Liga Europy)
4133
piłka nożna
19-07-2017
Legia Warszawa - IFK Mariehamn (Liga Mistrzów)
4132
piłka nożna
17-07-2017
Korona Kielce - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa)
4131
lekkoatletyka
16-07-2017
Rabat (Maroko) - Diamentowa Liga
4130
piłka nożna
16-07-2017
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa)
4129
siatkówka
16-07-2017
Polska - Korea (World Grand Prix, Ostrowiec Świętokrzyski)
4128
siatkówka
16-07-2017
Peru - Argentyna (World Grand Prix, Ostrowiec Świętokrzyski)
4127
piłka nożna
15-07-2017
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
4126
siatkówka
15-07-2017
Polska - Argentyna (World Grand Prix, Ostrowiec Świętokrzyski)
4125
siatkówka
15-07-2017
Korea - Peru (World Grand Prix, Ostrowiec Świętokrzyski)
4124
piłka nożna
14-07-2017
Wisła Płock - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa)
4123
siatkówka
14-07-2017
Polska - Peru (World Grand Prix, Ostrowiec Świętokrzyski)
4122
siatkówka
14-07-2017
Argentyna - Korea (World Grand Prix, Ostrowiec Świętokrzyski)
4121
lekkoatletyka
09-07-2017
Londyn (Wielka Brytania) - Diamentowa Liga
4120
piłka nożna
07-07-2017
Legia Warszawa - Arka Gdynia (Superpuchar Polski, Warszawa)
4119
lekkoatletyka
01-07-2017
Paryż (Francja) – Diamentowa Liga
4118
futbol
25-06-2017
Panthers Wrocław - Seahawks Gdynia (Łódź) - SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego
4117
lekkoatletyka
18-06-2017
Sztokholm (Szwajcaria) - Diamentowa Liga
4116
siatkówka
18-06-2017
Polska - USA - (Łódź, AtlasArena) - Liga Światowa
4115
siatkówka
18-06-2017
Rosja - Iran - (Łódź, AtlasArena) - Liga Światowa
4114
siatkówka
17-06-2017
Polska - Iran - (Łódź, AtlasArena) - Liga Światowa
4113
siatkówka
17-06-2017
USA - Rosja - (Łódź, AtlasArena) - Liga Światowa
4112
lekkoatletyka
15-06-2017
Oslo (Norwegia) – Diamentowa Liga
4111
siatkówka
15-06-2017
Polska - Rosja - (Katowice, Spodek) - Liga Światowa
4110
siatkówka
15-06-2017
Iran - USA - (Katowice, Spodek) - Liga Światowa
4109
rugby
10-06-2017
11-06-2017
Mistrzostwa Europy 7 - Grand Prix Series (Łódź)
4108
piłka nożna
10-06-2017
Polska - Rumunia (Warszawa)
4107
piłka nożna
09-06-2017
Białoruś - Bułgaria (Białoruś, Borysów)
4106
piłka nożna
07-06-2017
Włochy - Urugwaj (Francja, Nicea)
4105
piłka nożna
04-06-2017
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy - Pierwsza Liga
4104
piłka nożna
04-06-2017
Wisła Puławy - Górnik Zabrze - Pierwsza Liga
4103
piłka nożna
04-06-2017
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk - Ekstraklasa
4102
piłka nożna
04-06-2017
Wisła Kraków - Bruk Bet Termalica Nieciecza - Ekstraklasa
4101
siatkówka
04-06-2017
Słowacja - Portugalia - (Poprad, Słowacja) - Liga Światowa
4100
siatkówka
04-06-2017
Australia - Japonia - (Poprad, Słowacja) - Liga Światowa
4099
telebim
03-06-2017
Kraków - Fundacja Anny Dymnej - Zwyciężać Mimo Wszystko
4098
siatkówka
03-06-2017
Słowacja - Australia - (Poprad, Słowacja) - Liga Światowa
4097
siatkówka
03-06-2017
Japonia - Portugalia - (Poprad, Słowacja) - Liga Światowa
4096
siatkówka
02-06-2017
Słowacja - Japonia - (Poprad, Słowacja) - Liga Światowa
4095
siatkówka
02-06-2017
Australia - Portugalia - (Poprad, Słowacja) - Liga Światowa
4094
piłka nożna
02-06-2017
KGHM Zagłębie Lubin - Arka Gdynia - Ekstraklasa
4093
piłka nożna
02-06-2017
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna - Ekstraklasa
4092
piłka nożna
31-05-2017
Medyk Konin - Górnik Łęczna - (Radom) Finał Pucharu Polski Kobiet
4091
piłka nożna
28-05-2017
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec - Pierwsza Liga
4090
piłka nożna
28-05-2017
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pierwsza Liga
4089
piłka nożna
28-05-2017
GKS Tychy - Stal Mielec - Pierwsza Liga
4088
piłka nożna
28-06-2017
Korona Kielce - Legia Warszawa - Ekstraklasa
4087
piłka nożna
27-05-2017
Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin - Ekstraklasa
4086
piłka ręczna
25-05-2017
NMC Górnik Zabrze - SPA Pogoń Szczecin - Piłka Ręczna
4085
piłka nożna
21-05-2017
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec - Pierwsza Liga
4084
piłka nożna
20-05-2017
Paris Saint Germain - Caen - Ligue 1
4083
siatkówka
20-05-2017
Polska - Iran - (Spodek, Katowice) - PZPS
4082
piłka nożna
20-05-2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz - Pierwsza Liga
4081
piłka nożna
20-05-2017
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin - Ekstraklasa
4080
piłka nożna
17-05-2017
Widzew Łódź - ŁKS Łódź - Pierwsza Liga
4079
piłka nożna
17-05-2017
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice - Pierwsza Liga
4078
piłka nożna
17-05-2017
Legia Warszawa - Lech Poznań - Ekstraklasa
4077
piłka nożna
17-05-2017
Korona Kielce - Wisła Kraków - Ekstraklasa
4076
piłka nożna
16-05-2017
Górnik Zabrze - GKS Katowice - Pierwsza Liga
4075
piłka nożna
16-05-2017
Ruch Chorzów - Piast Gliwice - Ekstraklasa
4074
piłka nożna
16-05-2017
KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław - Ekstraklasa
4073
piłka nożna
16-05-2017
Górnik Łęczna - Cracovia - Ekstraklasa
4072
piłka nożna
14-05-2017
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Ekstraklasa
4071
piłka nożna
13-05-2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy - Pierwsza Liga
4070
piłka nożna
13-05-2017
FK Austria Wien - SV Ried - Austria Bundesliga
4069
piłka nożna
12-05-2017
KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice - Ekstraklasa
4068
piłka nożna
12-05-2017
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz - Pierwsza Liga
4067
piłka ręczna
07-05-2017
Polska - Białoruś - (Płock)
4066
siatkówka
07-05-2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie - AZS Częstochowa - Plus Liga
4065
siatkówka
06-05-2017
Aluron Virtu Warta Zawiercie - AZS Częstochowa - Plus Liga
4064
piłka nożna
06-05-2017
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Ekstraklasa
4063
piłka nożna
06-05-2017
Górnik Łęczna - Wisła Płock - Ekstraklasa
4062
piłka nożna
06-05-2017
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko Biała - Pierwsza Liga
4061
piłka nożna
05-05-2017
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok - Ekstraklasa
4060
piłka nożna
05-05-2017
Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin - Ekstraklasa
4059
piłka nożna
05-05-2017
Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice - Pierwsza Liga
4058
piłka nożna
02-05-2017
Lech Poznań - Arka Gdynia - Finał Pucharu Polski
4057
piłka nożna
01-05-2017
KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia - Ekstraklasa
4056
piłka nożna
30-04-2017
Legia Warszawa - Wisła Kraków - Ekstraklasa
4055
piłka nożna
29-04-2017
GKS Katowice - GKS Tychy - Pierwsza Liga
4054
piłka nożna
28-04-2017
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica - Pierwsza Liga
4053
siatkówka
27-04-2017
AZS Częstochowa - Aluron Virtu Warta Zawiercie - Plus Liga
4052
siatkówka
26-04-2017
AZS Częstochowa - Aluron Virtu Warta Zawiercie - Plus Liga
4051
lekkoatletyka
23-04-2017
DOZ Maraton Łódź, Atlas Arena
4050
piłka ręczna
23-04-2017
Górnik Zabrze - Vive Tauron Kielce - Piłka Ręczna
4049
siatkówka
23-04-2017
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów - Plus Liga
4048
siatkówka
23-04-2017
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel - Plus Liga
4047
piłka nożna
22-04-2017
Paris Saint Germain - Montpellier - Ligue 1
4046
rugby
22-04-2017
Polska - Szwajcaria - Rugby (Warszawa)
4045
piłka nożna
22-04-2017
Korona Kielce - Bruk Bet Termalica Nieciecza - Ekstraklasa
4044
piłka nożna
22-04-2017
Górnik Łęczna - Wisła Kraków - Ekstraklasa
 Ładowanie...
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support