Agencja reklamy BT Sport od początku działalności związana jest z reklamą i marketingiem w sporcie. BT Sport posiada ponad piętnaście lat doświadczenia w obsłudze imprez sportowych (różnych dyscyplin) w Polsce, Europie, Afryce oraz Azji. Nasze systemy zaaprobowane są przez większość federacji światowych, takich jak: UEFA, CEV oraz FIVB od 2006 roku.

Na dzień dzisiejszy BT Sport posiada 2.000 metrów bieżących reklamowych band video w najlepszej na świecie technologii SMD. BT Sport to także projekty graficzne, wizualizacja hal sportowych, banery reklamowe, naklejki reklamowe na parkiet z atestem antypoślizgowym, jak i pomiar prędkości piłki przy zagrywce.

Swoją wysoką pozycję na rynku reklamy w sporcie firma zawdzięcza szerokiej ofercie z zakresu marketingu sportowego oraz profesjonalizmowi i doświadczeniu ludzi zaangażowanych w powstanie i działalność firmy.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support